Strona główna pomocy
Translations Available (click a flag to view):
niemiecki (Niemcy) polski (Polska)

Rejestracja konta KGS

Korzyści płynące z rejestracji konta.

Na serwerze KGS można grać, oglądać gry, rozmawiać z innymi użytkownikami oraz robić wiele innych rzeczy nie posiadając zarejestrowanego konta. Warto jednak poświęcić kilka minut na to, aby rejestrację przeprowadzić. Oto kilka powodów:

Jak zarejestrować konto...

Aby zarejestrować konto należy:

  1. Zalogować się do serwera używając konta o statusie gościa. (Pomoc na ten temat znajdziesz tutaj.)
  2. W menu użytkownik wybrać opcję Zarejestruj się.
  3. W formularzu, który się pojawi, wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres poczty elektronicznej. W formularzu mamy możliwość zdecydować, czy nasz adres email będzie widoczny dla innych użytkowników.
  4. Po wypełnieniu formularza i kliknięciu przycisku OK, na podany adres email zostanie wysłana informacja o wygenerowanym haśle. Po odebraniu tego maila należy zalogować się używając podanego hasła. Ta czynność kończy rejestrację konta. Po zalogowaniu się możemy zmienić wygenerowane hasło (najczęściej trudne do zapamiętania) na bardziej dla nas przyjazne.

UWAGA!!! Zdarza się, że filtry antyspamowe kont pocztowych rozpoznają pocztę wysłaną do nas z serwera KGS jako spam. W takim przypadku może zdarzyć się, że mail z hasłem do nas nie dotrze. Jeżeli przez dłuższy czas maila nadal nie ma w naszej skrzynce odbiorczej, najlepiej sprawdzić, czy nie znajduje się on w folderze ze spamem.


Edit this page (requires admin or translator privilege)


KGS